Zapraszamy na wyjątkowy 𝐗𝐈𝐈𝐈 𝐊𝐨𝐧𝐜𝐞𝐫𝐭 𝐒𝐞𝐦𝐞𝐬𝐭𝐫𝐚𝐥𝐧𝐲 uczniów szkoły muzycznej 𝐄𝐦𝐩𝐢𝐫𝐞 𝐌𝐮𝐬𝐢𝐜 𝐒𝐜𝐡𝐨𝐨𝐥!
Empire Music School to nowoczesna szkoła muzyki rozrywkowej dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.
Koncerty semestralne to podsumowywanie kolejnego roku nauki i działalności naszej szkoły, która istnieje już 9 lat!
Po lutowym sukcesie, kolejny raz powracamy nie tylko tanecznym, ale i nostalgicznym krokiem.
Z wielką radością ponownie spotkamy się z publicznością i z ogromnym zapałem wystąpimy dla Was.
Do tej pory koncerty, których mogliście słuchać, przedstawiały standardy muzyki jazzowej, filmowej, największe hity Michaela Jacksona, Steviego Wondera, Zbigniewa Wodeckiego, przeboje polskiego rocka lat 80' i 90' tematy z bajek, kolędy, najpiękniejsze ballady i najpopularniejsze hity muzyki pop.
Tym razem zagramy najpopularniejsze, polskie i zagraniczne hity lat 60-tych! W repertuarze m.in Satisfaction, Let’s Twist Again, Nie Zadzieraj Nosa czy Wspomnienie…
Jak zawsze, jako najjaśniejsze gwiazdy wystąpią nasi uczniowie, młodzi, najmłodsi i Ci zupełnie młodzi. Na scenie pojawiać się będzie również zespół, złożony z naszych utalentowanych instruktorów w składzie:
𝐀𝐫𝐥𝐞𝐭𝐚 𝐒𝐥𝐨𝐦𝐤𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚- wokal/prowadzenie
𝐉𝐚𝐤𝐮𝐛 𝐎𝐬𝐭𝐫𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢 - pianino
𝐀𝐫𝐞𝐤 𝐊𝐫𝐚𝐰𝐢𝐞𝐤 - pianino
𝐖𝐨𝐣𝐭𝐞𝐤 𝐖𝐞𝐬𝐨𝐥𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢 - gitara
𝐑𝐚𝐟𝐚𝐥 𝐉𝐚𝐜𝐤𝐢𝐞𝐰𝐢𝐜𝐳 – pianino/saksofon
𝐌𝐚𝐫𝐭𝐲𝐧𝐚 𝐌𝐢𝐜𝐡𝐚𝐥𝐚𝐤 - wokal
𝐄𝐥𝐚 𝐊𝐨𝐧𝐤𝐨𝐥- pianino
𝐊𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳𝐭𝐨𝐟 𝐒𝐥𝐨𝐦𝐤𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢- gitara basowa
𝐒𝐥𝐚𝐰𝐞𝐤 𝐊𝐨𝐫𝐲𝐳𝐧𝐨 - perkusja
𝐀𝐝𝐚𝐦 𝐆𝐨𝐥𝐢𝐜𝐤𝐢 - perkusja
𝐊𝐚𝐬𝐢𝐚 𝐋𝐢𝐛𝐫𝐨𝐧𝐭 – skrzypce
–
𝐃𝐚𝐭𝐚 – 18.06.2023
𝐆𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐚 – 17:00
𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 – Gdański Teatr Szekspirowski
GOŚĆ SPECJALNY I PROWADZENIE: 𝐁𝐀𝐑𝐓𝐄𝐊 𝐉𝐄𝐃𝐑𝐙𝐄𝐉𝐀𝐊-TVN!
Gdański Teatr Szekspirowski
Gdański Teatr Szekspirowski zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 roku o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej https://teatrszekspirowski.pl oraz https://bilety.teatrszekspirowski.pl Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego
Niniejsza strona internetowa jest częściowo zgodna z Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych, z powodu niezgodności wymienionych poniżej. Zdiagnozowano następujące nieprawidłowości: niektóre posty mają nieczytelną strukturę – brakuje odpowiedniej ilości nagłówków (h2-h6) oraz podziału na akapity, 1 lista wymaga uporządkowania (dotyczy strony www.bilety.teatrszekspirowski.pl), 1 ramka wymaga oznaczenia (dotyczy strony www.bilety.teatrszekspirowski.pl), linki wymagają opisania unikatowymi hasłami/tytułami, cytaty zapisane są kursywą, a powinny być w cudzysłowie, niektóre teksty napisane są zbyt skomplikowanym językiem i wymagają uproszczenia, pliki video nie są opatrzone transkrypcją/audiodeskrypcją /tekstem alternatywnym oraz nie posiadają tłumaczenia na Polski Język Migowy, brak mapy serwisu w poszczególnych zakładkach, nie wszystkie elementy/zakładki strony pozwalają na nawigację za pomocą klawiatury. Powyższe nieprawidłowości zostaną usunięte do końca 2020. Wyłączenia
Data sporządzenia Deklaracji i metoda oceny dostępności cyfrowej Oświadczenie sporządzono dnia: 2020-09-22. Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.
W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt z Magdaleną Hajdysz za pośrednictwem maila na adres: dostepnosc@teatrszekspirowski.pl. lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer: +48 691 082 277. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać skargi na brak zapewnienia dostępności.
Każdy ma prawo do wystąpienia z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub jakiegoś ich elementu. Można także zażądać udostępnienia informacji w formach alternatywnych. Żądanie powinno zawierać dane osoby zgłaszającej żądanie, wskazanie, o którą stronę internetową lub aplikację mobilną chodzi oraz sposób kontaktu. Jeżeli osoba żądająca zgłasza potrzebę otrzymania informacji w formie alternatywnej, powinna także określić formę tej informacji. Podmiot publiczny powinien zrealizować żądanie niezwłocznie i nie później, niż w ciągu 7 dni. Jeżeli dotrzymanie tego terminu nie jest możliwe, podmiot publiczny niezwłocznie informuje o tym, kiedy realizacja żądania będzie możliwa, przy czym termin ten nie może być dłuższy niż 2 miesiące. Jeżeli zapewnienie dostępności nie jest możliwe, podmiot publiczny może zaproponować alternatywny sposób dostępu do informacji. W przypadku, gdy podmiot odmówi realizacji żądania zapewnienia dostępności lub alternatywnego dostępu do informacji, można złożyć skargę na takie działanie. Po wyczerpaniu ww. procedury możliwe jest złożenie wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich.
Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, 80-818 Gdańsk BUDYNEK TEATRU w całości dostępny jest dla osób z różnymi niepełnosprawnościami. Większość wejść dostępna jest bezpośrednio z poziomu chodnika/ulicy. Każda kondygnacja dostępna jest za pośrednictwem dźwigów osobowych, dostosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami (dalej OzN). W ramach ogólnodostępnych toalet przewidziano odpowiednio wyposażone sanitariaty. CZĘŚĆ TEATRALNA dostępna jest poprzez ciąg pieszy zlokalizowany pomiędzy budynkiem teatru a murami zewnętrznymi. Główne wejście do teatru wyposażone jest w podwójne, dwuskrzydłowe drzwi, które przed wydarzeniami są otwarte na oścież.
Wejście jest bez progów. KASA GTS zlokalizowana jest w holu wejściowym, naprzeciwko głównego wejścia. Jej lada znajduje się na wysokości 120 cm. WIDOWNIA dostępna jest z holu wejściowego poprzez zaprojektowany w centralnej części korytarz o nachylonej posadzce, bez progów. W budynku teatru w rejonie foyer znajdują się dwie windy, zapewniające osobom z niepełnosprawnościami dostęp na kondygnację podziemną, gdzie zlokalizowane są odpowiednio wyposażone toalety oraz szatnie, a także teatralny bar i dwie sale wystaw. CZĘŚĆ ADMINISTRACYJNA (biura, garderoby dla artystów oraz Sala spotkań) dostępna jest bezpośrednio z dziedzińca teatru (zlokalizowanego na poziomie chodnika/ulicy), a dostęp do pomieszczeń użytkowych na poziomie +1 zapewnia dźwig osobowy. Biura oraz garderoby wyposażono w sanitariaty przystosowane dla OzN. Dodatkowo jedna z garderób indywidualnych na piętrze została zaprojektowana z uwzględnieniem wymagań dostępności dla OzN. PRACOWNICY BIURA OBSŁUGI WIDZA w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, a także PRZEWODNICY oprowadzający po GTS, są przeszkoleni z obowiązujących zasad zachowania wobec osób z niepełnosprawnościami, w tym pełnego szacunku, nienarzucającego sposobu oferowania niezbędnej pomocy oraz zapewnienia niezbędnej asysty.
Wybrane wydarzenia organizowane przez GTS są tłumaczone na Polski Język Migowy oraz emitowane/prowadzone z napisami i/lub audiodeskrypcją. WEJŚCIE DO BUDYNKU Cały rok / wejście od strony ul. Wojciecha Bogusławskiego – wejście główne oraz ok 20 metrów dalej wzdłuż muru teatru, po lewej stronie wejście dla osób poruszających się na wózku. UWAGA! Ulica Wojciecha Bogusławskiego, przy której zlokalizowany jest GTS, pokryta jest płaską kostką brukową, a chodnik znajdujący się przy budynku teatru ma brukowane poprzeczne pasy, co może stanowić utrudnienie dla osoby poruszającej się na wózku. CO GDZIE JEST?
Automatyczna walidacja strony www pod kątem jej dostępności walidatorami online, nie jest w pełni miarodajna i nie zastąpi obiektywnych testów wykonanych przez osoby z niepełnosprawnościami. W związku z tym Gdański Teatr Szekspirowski dąży do przeprowadzenia corocznych audytów dostępności swoich stron. Niezależnie od tego GTS wykonał testy dostępności strony za pomocą powszechnie dostępnych narzędzi.
Masz dość telewizji i platform streamingowych? Potrzebujesz odrobiny dystansu i czasu tylko dla siebie? Szukasz informacji o spektaklach, koncertach i kreatywnych warsztatach?
Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się więcej o wydarzeniach i atrakcyjnych promocjach przeznaczonych wyłącznie dla subskrybentów.
Co Ty na to?