Lekcje i Warsztaty Szekspirowskie

Szanowni Państwo,
terminy na ten rok kalendarzowy na opcję zajęć z warsztatami – wyczerpały się. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie.
O zapisach na 2022 rok będziemy informować.
Można nadal zapisywać się na poranną lekcję i zwiedzanie (1,5h), czyli tzw. opcję I.

Przypominamy też, że działamy w reżimie sanitarnym. Aby wziąć udział w zajęciach, musicie Państwo wyrazić zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu: Regulamin uczestnictwa_lekcje szekspirowskie


Jednocześnie informujemy, że  istnieje możliwość zwiedzenia teatru z przewodnikiem. Taka godzinna opowieść o teatrze i zwiedzenie jego zakamarków kosztuje 10zł (bilet ulgowy) i można się na nie zapisywać w Biurze Obsługi Widza, pod adresem mailowym: bow@teatrszekspirowski.pl (lub telefonicznie: 58 35 10 101 – linia czynna od 14:00 do 19:00)


Zachęcamy szkoły, kluby, stowarzyszenia oraz różnego rodzaju instytucje (w tym dzieci, uczniów starszych, studentów, grupy dorosłych i seniorów) do zaproszenia nas do siebie lub udział w zajęciach u nas w teatrze. Zajęcia zawsze są dostosowane do grupy wiekowej. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Działamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Mamy dla Państwa przygotowane różne warianty zajęć, kilka opcji do wyboru i różnorodność, która pozwoli przystosować zajęcia do Państwa wymagań i potrzeb grupy.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA – TUTAJ!

Szkolenie dla nauczycieli w Bergen Praca na spektaklem, Obóz Szekspirowski

Warsztaty, Obóz Szekspirowski Spektakl - Obóz Szekspirowski

Praca nad tekstem, Obóz Szekspirowski Warsztaty - Obóz Szekspirowski

UWAGA – Dział Edukacji zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć, jeśli przyczyna będzie niezależna od Organizatora (nagła choroba prowadzącego, wypadek, inne nieprzewidziane okoliczności). W takiej sytuacji możliwe będzie umówienie grupy na najbliższy wolny termin – który niestety (ze względu na duże zainteresowanie zajęciami) może być odległy. Prosimy o wyrozumiałość w wypadku takich sytuacji.