Zło tańcem zwyciężaj – spektakl dla dzieci | Teatr w Oknie

Zło tańcem zwyciężaj to bajka muzyczna opowiadająca o losach gęsiareczki Marysi, która dzieli się z wędrownym cygankiem ostatnim kawałkiem chleba. W nagrodę otrzymuje od niego moc uzdrawiania wszelkich żywych stworzeń za pomocą czarodziejskiego tańca. Bajka w sposób szczególny podkreśla wartość zwycięstwa dobra nad złem, potęgę miłości oraz konieczność przebaczania innym. Barwna scenografia, lalki, muzyka, taniec i śpiew – to dodatkowe walory tego przedstawienia.

 

TEATR ROZMAITOŚCI założony został przez Adama Gromadzkiego w 1993 roku. Repertuar teatru adresowany jest głównie do dzieci i młodzieży, a przedstawienia grane są najczęściej w Trójmieście i na terenie całej Polski. Teatr był też dwukrotnie na tournée artystycznym w Kanadzie. Ostatnio w r. 2011 ze sztuką „Zło tańcem zwyciężaj”, którą obejrzały dzieci z Toronto, Mississauga, Hamilton, Milton, London, Kitchener, Oshawa, Scarborough, Peterborough, Cambridge i Guelph. Przedstawienie to odniosło tam ogromny sukces. Po powrocie z Kanady Teatr Rozmaitości został zaproszony z tą samą sztuką do Szwecji przez Konsulat Generalny RP w Sztokholmie.
Czas trwania – ok. 50 min.
Scenariusz i reżyseria – Adam Gromadzki
Występują: Joanna Żóraw / Martyna Gogołkiewicz / Adam Gromadzki.

 

BILETY: 12 zł (U), 18 zł (N)
*Zniżka dotyczy dzieci, uczniów, studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty do Kultury lub Metropolitalnej Karty do Kultury.
REZERWACJE: teatrwoknie@ftg.pl, 583220414