Warsztaty Wolności Wewnętrznej | TwO

Warsztaty Wolności Wewnętrznej
prowadzenie: Krzysztof Dziwny i Siostra Ptaków
18.01.2020 godz. 11:00 – 17:00

Warsztaty Wolności Wewnętrznej otwierają przestrzeń metafizyczną dla realizację osobistego indywidualnego potencjału. Porzucenie lęków, że coś może się nie udać, że coś może skończyć się porażką. To praca nad starannym wyborem własnej drogi, zamiast drogi matki, ojca czy sąsiada. Podejmowania świadomych decyzji, akceptując istnienie wewnętrznego obserwatora, który relacjonuje i osądza.
Zajmiemy się oswojeniem własnej wrażliwości, otwarciem na wołanie serca, które zazwyczaj zagłusza bełkot umysłu. Pracować będziemy ruchem. Jeżeli chcesz się spotkać z wewnętrznymi lękami / demonami bądź oddać się w podróż z opiekunami… Musisz świadomie stać na ziemi, zorientowany na tu i teraz.
Mocne i wyraźne warsztaty mają na celu wybudzenie miejskich ciał ze strefy komfortu do strefy świadomości. A wszystko w atmosferze głębokiej radości.

Prowadzący:

Krzysztof Dziwny Gojtowski, innowator społeczny, praktyk dramy pedagogicznej.
Założyciel i reżyser trójmiejskiego Teatru Korkoro. Trener kreatywności – Odysei Umysłu, tancerz Trójmiejskiej Korporacji Tańca, absolwent oraz współpracownik Stowarzyszenia Praktyk Teatralnych – Gardzienice, aktor w teatrze obrzędowym Stella Polaris – Norwegia. Związany z Sangą Zen Kwan Um buddyzmu koreańskiego.
Miły, uśmiechnięty człowiek.

Rima Siostra Ptaków, artystka, naturoterapeutka, life-coach, podróżniczka.
Artystka trójmiejskiego Teatru Korkoro. Pochodząca z mieszanej polsko-syryjskiej rodziny, obdarzona wielką wrażliwością, doświadczyła, z bliska i z daleka, wielobarwnego człowieczeństwa. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, praktyki medytacyjne i rytualne. Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. Twórczyni projektu Teatr Dźwięku. W sztuce codziennego życia praktykuje prostotę, współczucie i medytację.

Inwestycja :
150 zł

Info: office@korkoro.pl / tel. 609841807
Ilość miejsc ograniczona!

Bilety TU