SMOLIK // KEV FOX | koncert

Koncert SMOLIK // KEV FOX w Teatrze Szekspirowskim – 15 grudnia o 20:00

Koncert w Gdańsku będzie ostatnim w tegorocznej trasie koncertowej The All Saints Tour. Będzie również ostatnim koncertem przed wydaniem nowego pełnowymiarowego albumu, do którego nagrania rozpoczną się po trasie.

Polski producent, kompozytor i multiinstrumentalista SMOLIK oraz brytyjski wokalista, gitarzysta i kompozytor KEV FOX z sukcesami współpracują od 2015 roku. Wydali wtedy pierwszy wspólny album i po raz pierwszy wystąpili w Teatrze Szekspirowskim. Teraz wracają z koncertem promującym album Queen Of Hearts. EP duetu z 2018 roku jest efektem sesji w legendarnym Real World Studios w Wielkiej Brytanii. Premiera koncertowa miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór Queen Of Hearts oraz kilka utworów z debiutanckiego albumu.

Cztery lata po wydaniu debiutu oraz dwa lata po wydaniu EP duet SMOLIK // KEV FOX wyrusza w ostatnią trasę koncertową. W jej trakcie zagra utwory z debiutanckiego albumu, jak i ze znakomitej EP Queen Of Hearts.

Materiał EP uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej.

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku. Artyści odebrali za niego FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

W wersji koncertowej misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący wokal KEVA  nabierają nowej energii.