Pro Forma – spektakl improwizowany | TwO

Zobacz spektakl, który nigdy się nie powtórzy!

Improwizacja to rzecz w teatrze niezwykle cenna, zwłaszcza jeśli została dokładnie przemyślana.
Kazimierz Kamiński

Pro Forma to Emilia Szydłowska, Bartosz Cicharski i Tadeusz Jaśkiewicz. Tworzą na żywo komediowe spektakle improwizowane. W swoich spektaklach pod płaszczykiem komedii często przekazują prawdy życiowe i przedstawiają normy społeczne w krzywym zwierciadle. Czerpią garściami z estetyki teatru, lecz nadają spektaklom lekkości i łatwości w odbiorze.

Pro Forma powstała w 2018 roku. Od początku działalności realizują autorskie spektakle improwizowane, w oparciu o własne pomysły i styl. Członkowie grupy to jedni z najaktywniejszych improwizatorów w gdańskim środowisku komediowym. Mieli możliwość pojawić się na małych scenach festiwali impro (ImproFest – Kraków, JO – Toruń, Podaj Wiosło – Gdańsk), występować na Maratonach Impro (Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz), a także na głównej scenie (Podaj Pagaj – Gdańsk, LAMPA – Olsztyn).

Czym jest improwizacja komediowa? Aktorzy nie mają przygotowanego scenariusza i przećwiczonych tekstów. Wszystko powstaje na oczach Publiczności i przy ich udziale. Każdy spektakl jest wyjątkowy, gdyż zagrany raz nigdy więcej się nie powtórzy. Zobacz co tym razem powstanie na scenie Teatru w Oknie!

Bilety: 15 zł U / 20 zł N
Rezerwacje: teatrwoknie@ftg.pl
Płatność na miejscu, przed wydarzeniem.