PANDIT YOGRAJ NAIK | koncert ODWOŁANY!

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora, koncert Mistrza sitaru – Pandita Yograja Naika zostaje odwołany.

Osoby, które zakupiły bilety za pośrednictwem strony www.bilety.teatrszekspirowski.pl, otrzymają zwrot środków na konto, z którego dokonano zakupu.
Widzowie, którzy zakupili bilety w kasie biletowej Teatru, proszeni są o zwrot biletów w ciągu najbliższych czternastu dni.
Kasa biletowa Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, przy ul. W. Bogusławskiego 1, jest czynna codziennie, w godz. 14:00-19:00 (lub do rozpoczęcia wydarzenia). Od 23 czerwca 2018 roku kasa GTS będzie czynna dłużej, w godz. 13:00 – 20:00. Kontakt: tel. +48 58 351 01 01, bow@teatrszekspirowski.pl

Koncert muzyki hinduskiej: Pandit Yograj Naik – 23 czerwca w Teatrze Szekspirowskim

Yograj reprezentantem młodego pokolenia hinduskich muzyków klasycznych z Goa. Pochodzi z rodziny o bogatej artystycznej tradycji. Jest uczniem wybitnego mistrza sitaru Shahida Parveza.

Występuje od 15 roku życia, brał udział we wszystkich prestiżowych festiwa lachhinduskiej muzyki klasycznej oraz jazzowej, zdobywając popularność na całym świecie. Obecnie tworzy ośmioosobowy zespół indo-jazz fusion pod nazwą Shanti.

Yograj Naik wierzy, że muzyka nie ma granic i z sukcesem łączy różne gatunki jak hinduska muzyka klasyczna, pop i rock.

Nieustannie dąży do doskonałości, rozumiejąc ją jako niekończący się proces. Jego muzyka ma na celu rozpowszechnianie pokoju i jedności na świecie.

Podczas koncertu w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim artyście będzie akompaniował tablista Jignesh Sheth.