New Collective – spotkanie, performans oraz DJ set

New Collective jest organizacją społeczną, której misją jest zapewnienie, aby język sztuki był przystępny dla mieszkańców Gruzji. Wierzą, że społeczeństwo w Gruzji stoi w obliczu wyzwań gospodarczych, środowiskowych i społecznych. Wierzą również, że narzędzia artystyczne są kluczem do rozwiązania naszych problemów. Razem budują ruch organizacji non-profit, przedsiębiorców, artystów i aktywistów pracujących poprzez sektory artystyczne i społeczne po to, aby otworzyć prawdziwą Gruzję.

Advice to the young jest projektem składającym się z kilku części: instalacje, spektakl Obraz i Dźwięk, prace dotyczące kwestii formalnych i zarządzania w obszarze ekspozycji. Zbudują ekspozycję, w której relacja pomiędzy artystą, a widzem jest najważniejsza. Artyści będą starali się słuchać sugestii widzów, kształtując i budując swoje dzieła z uwzględnieniem tych sugestii.

Członkowie grupy New Collective: Nata Kipiani, Anna Martiashvili, Tamuna Mchedlishvili, Valeriya Tvardovskaya, Gvanca Jishkariani, Khatia Chokhonelidze, Tamara Gobronidze, Ana Jikia, Elene Gabrichidze, Ana Chaduneli, Tamar Chaduneli.

15:00 – wprowadzenie do wystawy w CSW Łaźnia, Teatr w Oknie
19:00 – performans i wernisaż wystawy Advice to the young, CSW Łaźnia
20:00 – DJ Set, CSW Łaźnia