MUSICAL CO TY POWIESZ

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST AKADEMIA ARTYSTYCZNA

Pełna Piękna i CUDowności pozszywanych geometrycznych wartości baśń, która fikuśnie zabiera widza- tego młodego i starszego w Drogę do Krainy Glorilandii napisanej ŻYCIEM. Uszyta na miarę Chwała w Musicalu zaprasza ogniem szaleństwa światła, tańca, muzyki, śpiewu, akrobacji powietrznych, gimnastyki artystycznej na ucztę, gdzie każdy będzie mógł skosztować zbiór zasianych ziaren, owoców opływających dźwiękami miłości. Zobaczymy CO TY POWIESZ.

 

MUSICAL CO TY POWIESZ to pierwszy w Polsce autorski musical, który swoją fabułą przeniesie nas w świat baśni. Fantastycznej Krainy Gloriilandii. Poznamy postaci, których pierwiastek odnajdziemy w każdym z nas, dzięki czemu będziemy niejako zmuszeni do chwili refleksji oraz zastanowienia się nad tym, co w naszym życiu stanowi wartość, a co tak naprawdę jest tylko ułudą. Musical wciągnie nas w baśniowy świat poprzez autorski scenariusz, pracochłonne, ręcznie wykonane kostiumy, scenografię złożoną z artystycznych rekwizytów oraz imponujących akrobatycznych konstrukcji. Całości dopełni muzyka o oryginalnym jazzowym zabarwieniu. Nieodłączne motywy baśni, takie jak zwycięstwo prawdy, miłości i dobra nad złem występujące w scenariuszu oraz tekstach utworów trafią zarówno do młodego, jak i do dojrzałego widza. Choreografie pełne tańca i akrobacji zabiorą nas w świat różnobarwnych emocji, a obrazy na długo pozostaną w naszej pamięci.

 

Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia: Magdalena Nitka

Muzyka, produkcja muzyczna: Michał Ciesielski

Przygotowanie wokalne: Karolina Adamiak – Pruś

Kostiumy: Magdalena Nitka, asysta Monika Rudnicka

Scenografia: Maciej Nitka

Rekwizyty artystyczne: Sara Pachowicz

Menadżer Projektu: Karolina Potakowska Fundacja 180 Stopni

Występuje Balet Akademii Artystycznej

 

Daty oraz godziny grań:

09.01.2020 r. czwartek 9:00, 11:30, 18:30

10.01.2020 r. piątek 9:00, 11:30, 19.00

Czas trwania: około 1 godzina 15 minut

 

Bilety:

30,00 zł – bilety grupowe (pow. 40 osób)

35,00 zł – bilety ulgowe

40,00 zł – bilety normalne

 

Bilety grupowe można zakupić poprzez recepcję Akademii Artystycznej.

Dodatkowe informacje: +48 535 624 186, e-mail: repertuar@akademiaartystyczna.com

 

Jest to musical dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci od 7 roku życia w przypadku wyjścia grupowego. Oglądany wspólnie z rodzicami jest odpowiedni również dla młodszych dzieci.

 

Więcej informacji: www.akademiaartystyczna.com/musicalcotypowiesz

Poprzednia produkcja: www.musicalkosmos.pl