Makrama z Mamakrama | TwO

Warsztaty makramy dla początkujących

Zapraszamy na warsztaty artystycznego plecenia techniką makramy. To twórczy relaks z muzyką w tle.

Są to warsztaty dla osób początkujących, na których poznamy pierwsze sploty i podstawy tworzenia. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonania swojej autorskiej makramy pod okiem Mamakrama.
Pracować będziemy na świeżo zbieranym drewnie z morza. Drewno jest dokładnie wysuszone, o delikatnym zapachu i charakterystycznym, szaro-beżowym kolorze. Swobodne i twórcze używanie techniki makramy wymaga znajomości podstawowych splotów i ich łączenia. W pierwszej części spotkania zajmiemy się nauką, rozmową, wymianą myśli i doświadczeń. Druga część to tworzenie, bez opierania się na gotowych wzorach lub schematach. Przyjemność działania, wyrażania i kreacji.

Makrama – technika znana od starożytności – powróciła i stała się must have wnętrzarskich dekoracji. Do wiązania splotów nie są potrzebne igły, druty czy szydełko. Wystarczą chęci i czas!

Podczas 3-godzinnych warsztatów stworzysz ozdobę ze sznurka do Twojego wnętrza. W cenę biletu wliczone są wszystkie materiały.

Mamakrama tworzy makramy inspirowane Bałtykiem. Swoją pasję do rękodzieła rozwijała tworząc początkowo łapacze snów. Jej prace można obserwować na instagram.com/mamakrama_/

Inwestycja: 120 zł
Ilość miejsc jest ograniczona!
Zapisy: mamakrama.zamowienia@gmail.com
lub www.facebook.com/mamakramahandmade