koncert LAO CHE, Teatr Szekspirowski, 11 marca, 20:00

LAO CHE | koncert

Koncert LAO CHE w Teatrze Szekspirowskim – promocja nowej płyty Wiedza o społeczeństwie

Zapraszamy na jedyny koncert LAO CHE w Gdańsku, promujący ich najnowszą płytę Wiedza o społeczeństwie. Płyta ukaże się na rynku 16 lutego nakładem wydawnictwa Mystic Production. Koncert w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się 11 marca.

Na najnowszym krążku zespół sięga do brzmień, mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości LAO CHE przetworzony sposób, nawiązujący do różnych gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr Emade Waglewski oraz Filip Wieża Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk – Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie.

Wiedza o społeczeństwie to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane są z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

To już siódmy studyjny album LAO CHE. Płyta oparta jest na tekstowym koncepcie, co nie jest zaskoczeniem w przypadku tego zespołu. Okładkę płyty zaprojektował Paweł Ryżko.

Zespół wystąpi w składzie:

Rafał Borycki – bas, wokal
Mariusz Denst – sampler, wokal
Hubert Dobaczewski – wokal, gitara
Maciek Dzierżanowski – instrumenty perkusyjne, Sammler, wokal
Michał Jastrzębski–Szwed –  perkusja
Karol Gola- saksofon, flet, klawisze
Filip Różański – instrumenty klawiszowe, wokal