akrobaci na ciemnym tle

KOSMOS | musical

ORGANIZATOR WYDARZENIA: Akademia Artystyczna, Teatr Młodych

 

Musical Kosmos powraca na scenę Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Spektakl jak dotąd zobaczyło ponad 16000 widzów! Musical Kosmos został wystawiony m.in. w Teatrze Muzycznym w Poznaniu oraz w Centrum Kongresowo Kulturalnym Jordanki w Toruniu.

Musical przedstawia piękno, ale również problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko kosmicznej scenerii. W sposób przystępny pokazuje jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość oraz nadzieja.

MUSICAL KOSMOS przybliża formę jaką musical jest sam w sobie, w całej jego okazałości, jako formę naładowaną wszystkimi kolorami emocji: humorem, gniewem, patosem oraz miłością, wyrażonymi poprzez taniec, akrobacje, muzykę oraz słowa. Spektakl wzbogacają piękne ręcznie wykonane kostiumy, oryginalna scenografia oraz malowane horyzonty. Teksty, które bawią i skłaniają do przemyśleń. Muzyka, która wzrusza i dodaje energii. Taniec, który dodaje siły. Akrobacje, które zadziwiają i cieszą oko każdego widza. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń.

scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia, kostiumy: Magdalena Nitka
muzyka, produkcja muzyczna: Adam Pietrzak
reżyseria wokalna, przygotowanie wokalne premiery: Karolina Adamiak–Pruś
scenografia: Krystian Hintzke
ręcznie malowane horyzonty: Monika Rudnicka
produkcja: Akademia Artystyczna

19.10.2022 r. (środa), g. 19.00
20.10.2022 r. (czwartek), g. 18.00
21.10.2022 r. (piątek), g. 19.00

W dniach 19, 20 oraz 21 października 2022 r. o godzinie 9.00 oraz 11.30 wystawiane będą spektakle przeznaczone dla grup zorganizowanych.
W sprawie porannych grań prosimy o kontakt z organizatorem: Joanna Szablewska, tel.: +48 535 624 186, bilety@teatrmlodych.pl

Oficjalna strona Musicalu Kosmos: www.teatrmlodych.pl/musical-kosmos-teatr-mlodych