KONIEC MIŁOŚCI | spektakl w ramach akcji Dzień Teatru Publicznego

Spektakl Koniec miłości – Teatr Szekspirowski, 20 maja | Dzień Teatru Publicznego

Rozpisany na dwa monologi tekst “Końca miłości” uniemożliwia rozstającej się parze jakiekolwiek porozumienie. W choreografii rozczarowań, mężczyzna i kobieta plączą się pomiędzy niespełnionymi oczekiwaniami a śladami dogorywających w nich uczuć. Zdania pełne goryczy uderzają w najczulsze punkty, przywołują najintymniejsze obrazy z pamięci. Dla Pascala Ramberta destrukcja relacji zaczyna się niezauważalnie, niemalże bezobjawowo. Jakby jej rozpad był wpisany w sam początek.

a więc to będzie łatwe uda nam się to zrobić pierwsi zrobimy to czego nikomu przed nami zrobić się nie udało będziemy pierwsi uda nam się zrobić tak, żeby wszystko poszło dobrze wszystko będzie płynnie i będzie super

Teatr Polski w Bydgoszczy
autor tekstu: Pascal Rambert,
reżyseria: Dorota Androsz
tłumaczenie: Maryna Ochab
dramaturgia: Michał Kurkowski
scenografia, kostiumy, reżyseria świateł: Mirek Kaczmarek
muzyka: Piotr Peszat
ruch sceniczny: Aleksandra Lemm,

OBSADA: Katarzyna Herman, Juliusz Chrząstowski.

czas trwania: 1h35

 

 

Spektakl grany w ramach piątej edycji Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 350 groszy”. Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

mkidn_01_cmyk3-logotyp-it-wersja-podstawowa-pelna

Bilety dostępne tylko w kasie Teatru, wyłącznie w dniu  18 maja, od g. 10:00. Jedna osoba może kupić maksymalnie 2 bilety.