Koncert mis i gongów | TwO

Kąpiel w dźwięku – koncert mis i gongów

prowadząca: Rima Siostra Ptaków

Jak to się dzieje?

Wibracja mis i gongów rezonuje z drganiami tkanek ciała – to jak komórkowy masaż. Zdrowe tkanki mają swoją zdrową wibrację, a dźwięki terapeutycznych instrumentów wzmacniają ją i przywracają. Wspomagają regenerację, następuje przyspieszenie procesów oczyszczania się organizmu. W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej transparentna – wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki. Poprawia się jakość snu. “Oczyszczają” się emocje, możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.

Kąpiel w dźwięku przyjmujemy na leżąco. Warto wypić więcej czystej wody przed i po koncercie, ubrać się wygodnie, wziąć poduszkę, koc, matę.

Kąpiel w dźwięku przynosi efekty:

– rozluźnienia
– poprawy nastroju
– oczyszczenia umysłu
– zmobilizowania ciała do detoksykacji
– wsparcia zmiany nawyków na zdrowsze
– wsparcia rozwoju osobistego
– harmonizacji układu nerwowego
– wzmocnienia snu i bioregeneracji

Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska)bionergoterapeutka, artystka performerka, trenerka rozwoju osobistego, edukatorka. Absolwentka Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu (wydział Nauk o Ziemi) i Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu (Terapie Naturalne). Obecnie uczestniczka projektu Teatru Chorea “Laboratorium Kreatywnego Działania” , absolwentka XIV Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach i projektu Sopockiego Teatru Tańca “Ciało Otwarte”. Szkoliła się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; “Laboratorium głosu” Olgi Szwajgier oraz “Poznaj swój głos”; Seminarium dla terapeutów na temat form arteterapeutycznych i technik oddechowych “Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc” prow. Colin Sisson; odbyła kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych, kursy Kino Mana I i II wg Susan Pai’niu Floyd (Aloha international) hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania.

Czas trwania: 1 h.

Bilety: 50 zł / ilość miejsc jest ograniczona.

Drogi uczestniku, zapraszamy Cię do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach, regulaminem oraz z treścią oświadczenia, o wypełnienie którego poprosimy Cię na miejscu – wszystkie te dokumenty znajdziesz na stronie http://ftg.pl/o-fundacji/teatr-w-oknie/ w prawym dolnym rogu (Covid-19).