KARUZELA GNA | koncert

Organizator: MUSIC EVERYWHERE

 

Przeboje polskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu chóru Music Everywhere, jednego z najmłodszych i najprężniej rozwijających się chórów w Trójmieście. W jego skład wchodzą studenci, uczniowie oraz młodzi ludzie czynni zawodowo, których połączyła pasja śpiewania.

W karnawałowej odsłonie koncertu KARUZELA GNA usłyszycie zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Cichosza”, „Nie pytaj o Polskę”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Byłaś serca biciem”, „Czas nas uczy pogody” czy „Ludzkie gadanie”.

Na scenie wystąpi ponad 40 artystów, a gośćmi specjalnymi będą: Kuba Jurzyk i Natalia Piotrowska-Paciorek. Wykonawcy chóru Music Everywhere zapraszani byli do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Przed Wami ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej.

Music Everywhere jako zespół konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej, łącząc klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu. Wsiądźcie więc do ich muzycznej, karnawałowej karuzeli i dajcie się porwać największym polskim przebojom muzyki rozrywkowej!

ZOBACZ WIĘCEJ