Impro Teatralne – warsztaty | TwO

Impro Teatralne – warsztaty
wtorki (7, 12, 21, 28 stycznia 2020), godz. 19:00 – 21:00 (zajęcia cykliczne)
Zajęcia prowadzi: Leszek Ludwicki

Czym jest impro?
To sztuka tworzenia scen, a nawet i całych spektakli komediowych na żywo, bez scenariusza, ale również i takich poruszających emocjonalnie.

Dla kogo warsztat?
Dla każdego kto chce poznać sztukę improwizacji od kuchni, z doświadczeniem dramatycznym i dla tych bez żadnego doświadczenia scenicznego.
Czego nauczysz się na zajęciach?
-podstaw improwizacji teatralnej
-pracy scenicznej
-poznasz i rozwiniesz swoją kreatywność
-gier improwizowanych i ich reguł, które leżą u podstaw metodologii wybitnego nauczyciela teatru Keith’a Johnstone’a
-rozwiniesz umiejętności miękkie, które przydają się również w życiu codziennym po za sceną.
Na koniec jeśli zechcesz to wystąpisz w spektaklu krótkich form improwizowanych.

Co dostajesz?
Cotygodniowe zajęcia. Pozytywnie spędzony czas, w przyjaznej atmosferze, kupę śmiechu i potencjalnie nowych odjechanych znajomych. Naukę w najefektywniejszej formie przyswajania, czyli przyjemnej zabawy.

W Stanach zajęcia z impro są bardzo cenione, kursy improwizacji przechodzi wielu scenarzystów, komików, stand-uperów, aktorów i reżyserów, o YouTuberach nam nie wiadomo, ale na pewno może pomóc ;).

Prowadzi:
Leszek Ludwicki – Improwizator, Aktor, Ex-Tancerz, Teoretyk Teatru. Od 12 lat związany z estradą , 9 lat temu zaczął podróż teatralną, zaś od 5 lat działa jako aktywny improwizator. Od 4 lat w zespole Teatru Korkoro. Doświadczenie zbierał w Polsce i Europie u boku doskonałych trenerów, aktorów i reżyserów z całego świata. Laureat i stały bywalec festiwali Improwizacji w całej Polsce. Występuje regularnie w grupach No i Fajnie – Teatr Impro, L et S DUET, exMOVIEmy

Info: leszek.ludwicki@korkoro.pl

Inwestycja:
200 zł/miesiąc
800zł/5 miesięcy (płatność z góry)