Gruzja jako destynacja turystyczna – prezentacja

Gruzja to kraj pełen kontrastów, leżący na rozdrożu, między Wschodem a Zachodem. Przez tysiące lat kupcy i podróżnicy przemierzali go historycznym Jedwabnym Szlakiem. Ich spuścizna jest do dziś obecna w kulturze, dźwiękach i zabytkach Gruzji – w tym wielu wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Począwszy od architektury starej części Tbilisi po winnice Kakheti, od starożytnych kamiennych wież Svaneti po plaże i nocne życie Batumi, Gruzja obfituje w miejsca, które zainspirują i zachwycą każdego. Poranny zjazd na nartach przez góry Kaukazu – najwyższy łańcuch górski Europy – i popołudniowy relaks na wybrzeżu Morza Czarnego czy degustacja pysznych dań kuchni gruzińskiej i tradycyjnego wina jednego dnia, odpoczynek w naturalnych saunach i spa dnia następnego, to tylko kilka propozycji spędzenia czasu w tym wyjątkowym kraju.

Unikatowa, barwna kultura Gruzji jest również odbiciem słynnej na cały Świat gruzińskiej gościnności. Ze swoim własnym, oryginalnym alfabetem i językiem oraz światowej klasy artystami, Gruzja zaskakuje i zachwyca na każdym kroku.

Gospodarz: Georgian National Tourism Administration

14:00 – 14:40 – prezentacja

14:40 – 15:00 – pytania z sali, loteria z niespodziankami.

15:00 – 15:30 – część nieoficjalna

Spotkanie będzie tłumaczone na j. polski.