Nabór na warsztaty: Zakochani w Szekspirze – In(ter)wencje w Mieście!

Weź udział w niesamowitych ulicznych happeningach!

Jeżeli masz powyżej 16 lat i jesteś zainteresowany/a teatrem zapraszamy cię do udziału w akcjach happeningowych realizowanych pod hasłem #ZakochajsiewSzekspirze

Przez całe lato będziemy dokonywać wyjątkowych interwencji w przestrzeń publiczną podczas których będziesz miał/a okazję wystąpić przed uliczną publicznością, przełamać konwenanse a przede wszystkim świetnie się bawić.
Całość poprzedzona będzie warsztatami prowadzonymi przez profesjonalnych artystów takimi jak:
• Happenerskie
• Scenograficzne
• Kostiumologiczne
Dodatkowo zapewniamy:
• wsparcie i szkolenie profesjonalnych aktorów
• świetną atmosferę i mnóstwo nowych doświadczeń

Zgłoszenia i pytania przyjmowane są pod adresem:

office@korkoro.pl
(w temacie wiadomości prosimy wpisać: “Zakochani w Szekspirze” a w treści: imię, nazwisko rok urodzenia oraz numer telefonu)

Działania happeningowe realizowane są przez Stowarzyszenie Teatralno-Edukacyjne “Korkoro” w ramach projektu Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego pt. Zakochani w Szekspirze – In(ter)wencje w Mieście dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2017.

 

Stowarzyszenie Teatralno-Edukacyjne “Korkoro” działa od stycznia 2013r. organizując spektakle teatralne, happeningi, parady uliczne. Zrzesza pasjonatów teatru jak i innych dziedzin artystycznych, profesjonalistów oraz półprofesjonalnych entuzjastów.

Zakochani w Szekspirze – In(ter)wencje w Mieście! to projekt realizowany w odniesieniu do nowej koprodukcji dwóch gdańskich scen – Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Teatru Wybrzeże pt. „Zakochany Szekspir”, która będzie pretekstem do rozszerzenia działań edukacyjnych związanych ze spuścizną Szekspira w Gdańsku. Planowane działania artystyczne realizowane będą komplementarnie do jednego z najważniejszych letnich wydarzeń kulturalnych Festiwalu Szekspirowskiego, który jest silną międzynarodową marką wśród europejskich teatromanów. Projekt ma też przybliżyć uczestnikom działalność Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, ważnej atrakcji turystycznej regionu, a także instytucji kultury dążącej do nawiązania dobrych relacji z mieszkańcami okolicznych dzielnic i budowania społeczności związanej z teatrem.
nck_kult_interw_2017_rgb-web

Więcej informacji o projekcie