Pierwsze Urodziny Teatru

Zapraszamy na wspólne świętowanie Pierwszych Urodzin Teatru Szekspirowskiego!

Już 19 września o godzinie 9:00 otwieramy dla Was wszystkie bramy i drzwi i zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania Teatru Szekspirowskiego, jakiego jeszcze nie znacie. To niepowtarzalna okazja do zapoznania się ze swoistym labiryntem wnętrz tego budynku, który tym razem odsłoni przed Wami tajemnice skrywane w technicznych zakamarkach. Przekonacie się jak wiele możliwości posiada ten nowoczesny teatr, zobaczycie jaką drogę przebywają scenografie, jak pracują mechanizmy sceny i widowni, a także którędy wchodzą aktorzy.
O wszystkim opowiedzą zaś nasi wykwalifikowani przewodnicy.

Podczas zwiedzania czekają Was też dodatkowe atrakcje.
Żądnych mocnych wrażeń zaprosimy na grę terenową „Uratuj VIP-a”. Wszyscy śmiałkowie, którzy podejmą się tego zadania, przeniosą się w czasie i wylądują dokładnie rok wcześniej na wielkiej gali otwarcia Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Tam czekać będą na nich pracownicy Biura Ochrony VIP-ów, którzy znaleźli tajemniczą walizkę w budynku. Kto pierwszy dowie się co jest w walizce, a tym samym umożliwi widzom powrót na salę? Kto uratuje VIP-a? Zwycięzców sowicie nagrodzimy!

Dodatkowo budynek GTS opanują performerzy, poddając go różnego rodzaju interpretacjom i testom. Pojawi się m.in.: Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego, czyli Patryk Zakrocki i Jacek Mazurkiewicz, którzy, zainspirowani różnymi przestrzeniami budynku, wypełnią go iście uzdrawiającą mocą dźwięku. Nie zabraknie też oczywiście urodzinowego poczęstunku oraz możliwości nabycia pamiątek. Wspólne świętowanie zakończymy o godzinie 21:00.


Zwiedzanie „Tajemnice Teatru”

Zapisy w kasie biletowej – tel. 58 351 01 01, bow@teatrszekspirowski.pl oraz ONLINE

Gra terenowa „Uratuj VIP-a”

(dwie tury: 9:00 i 11:00)
Drużynę (3-5 osób) należy zgłosić na adres weronika.swislocka@teatrszekspirowski.pl do 18 września.
Przyjmujemy również pojedyncze zgłoszenia.
Uwaga: liczba miejsc ograniczona!