Laboratorium Pieśni: Rasti

Zapraszamy na koncert celebrujący przyjście na świat najnowszej płyty Laboratorium Pieśni pt. Rasti.

Laboratorium Pieśni to trójmiejski, kobiecy zespół pieśniarek, zainteresowanych tradycjami pieśniarskimi i kulturą ludową Europy i świata.
Grupa śpiewa i aranżuje tradycyjne pieśni polifoniczne: ukraińskie, bułgarskie, białoruskie, serbskie, albańskie, bośniackie, polskie, a także gruzińskie, skandynawskie, oksytańskie i wiele innych.
Pieśni Świata wykonują zarówno a capella, jak i przy akompaniamencie bębnów szamańskich i innych instrumentów (m.in. shruti box, dzwonków, przeszkadzajek, fletu, kalimby, mis, gongu), wnosząc w pieśni tradycyjne nową aranżację, przestrzeń improwizacji głosowych, inspirowanych dźwiękami natury, często intuicyjnych, dzikich, kobiecych.

SZCZEGÓŁY i BILETY

Koncert, który początkowo miał się odbyć 19 stycznia, został przełożony z powodu żałoby na 13 kwietnia. Bilety zakupione na 19 stycznia zachowują swoją ważność.
Osoby, które chcą zrezygnować z udziału w wydarzeniu i oddać zakupiony bilet mogą to zrobić w następujący sposób:
◦ bilety zakupione za pośrednictwem strony www.bilety.teatrszekspirowski.pl podlegają zwrotowi zgodnie z regulaminem sprzedaży. (Zwrotu można dokonać, przesyłając e-mail realizacji zamówienia (wraz z załącznikami – paragonem i biletami) na adres e-mail: bow@teatrszekspirowski.pl. Pieniądze przesyłane są na konto, z którego dokonano zakupu.)
◦ bilety zakupione w kasie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego podlegają zwrotowi w kasie GTS w godzinach funkcjonowania kasy.
Kasa biletowa Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, przy ul. W. Bogusławskiego 1, jest czynna codziennie, w godz. 14:00-19:00 (lub do rozpoczęcia wydarzenia). Kontakt: tel. +48 58 351 01 01, bow@teatrszekspirowski.pl.