koncert ERLENDA ØYE, Teatr Szekspirowski, 2 czerwca 2020 r.

Erlend Øye & La Comitiva | koncert odwołany

2 czerwca do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego miał powrócić współtwórca znanego indie folkowego duetu Kings of Convenience, Erlend Øye – norweski muzyk, wokalista takich zespołów, jak The Whitest Boy Alive, Skog czy Peachfuzz.

Niestety, z powodu trwającej epidemii Covid-19, koncert w Gdańsku, jak i w pozostałych miastach planowanej trasy – w tym w Warszawie – został odwołany.

Jednocześnie informujemy, że – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania – decyzją Dyrekcji Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego odwołane zostają wszystkie wydarzenia (spektakle, koncerty, działania edukacyjne oraz zwiedzanie teatru) zaplanowane do 24 maja 2020 roku. Do odwołania zostaje również zamknięty dla osób z zewnątrz budynek GTS.

Szczegółowe informacje na temat obecnej sytuacji oraz decyzje dotyczące zaplanowanych na kolejne miesiące wydarzeń na bieżąco zamieszczane są na stronie teatrszekspirowski.pl oraz na stronach GTS w mediach społecznościowych.

Informacja na temat ZWROTU BILETÓW:

  • bilety zakupione na stronie bilety.teatrszekspirowski.pl zwrot środków nastąpi na konto, z którego dokonano zakupu.
  • bilety zakupione w kasie Teatru – prosimy o przesłanie skanu, zdjęcia lub numeru biletu bądź paragonu na adres bow@teatrszekspirowski.pl lub kontakt telefoniczny z kasą.

Uwaga: kasa biletowa Teatru jest zamknięta do odwołania, natomiast system sprzedaży biletów online oraz system zwrotów działa bez zmian.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny pod numerem: +48 535 111 804 lub +48 58 351 01 51.