Gdański Teatr Szekspirowski ponownie nagrodzony!

Tym razem budynek teatru został doceniony w kategorii DESIGN WNĘTRZE – OBIEKT PUBLICZNY i otrzymał prestiżową PROPERTY DESIGN AWARDS 2016.

 

Wręczenie nagród odbyło się 11 lutego 2016 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas gali towarzyszącej 4 Design Days.

Zwycięzcy Property Design Awards 2016 zostali wyłonieni decyzją Jury i głosami Czytelników portalu Propertydesign.pl. Galę wręczenia nagród poprowadził Piotr Kraśko.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

4 DESIGN DAYS to wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa, które odbyło się w dniach 11– 14 lutego 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 

Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Spotkaniu towarzyszył szereg imprez, w tym Regionalne Property Forum Katowice i Housemarket Forum Silesia 2016 oraz gale wręczenia nagród dla branży.

 

Organizatorem 4 DESIGN DAYS jest Grupa PTWP SA, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl i propertydesign.pl, właściciel 100 procent udziałów w spółkach Publikator i Publikator.pl, wydających tytuły takie jak: Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, 100% Wnętrza, Meble Plus, Łazienka oraz dobrzemieszkaj.pl.