BAL RÓWNYCH SZANS już w najbliższą sobotę

Wspólnie z Fundacją JA TEŻ i Rotary Club Orłowo zapraszamy na charytatywny BAL RÓWNYCH SZANS

Wystąpią Golden Life i Woodkid Project

Gdański Teatr Szekspirowski od lat angażuje się w rozwój kompetencji społecznych i zawodowych dorosłych osób z Zespołem Downa. Działa w partnerstwie z Fundacją JA TEŻ, która zbiera fundusze na otwarcie nowego ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjnego. Wspomóżmy wspólnie jej działania!

Jak pomóc?

Wykup udział w BALU RÓWNYCH SZANS, przyjdź do teatru i weź udział we wspaniałym koncertowym wieczorze, z wykwintną kolacją, wystawą i wieloma niespodziankami.

Bal jest pierwszym z cyklu wydarzeń, realizowanych wspólnie z miastem Gdańsk, mówiących o akceptacji, włączeniu i różnorodności, która czyni nas wyjątkowymi.
Miejsce balu nie jest przypadkowe. Gdański Teatr Szekspirowski jest kolebką idei zatrudnienia i aktywizacji osób dorosłych z zespołem Downa. To tutaj pracuje 10 podopiecznych Fundacji, realizując zadnia obsługi widza. Stąd projekt powędrował również do Teatru Muzycznego w Gdyni oraz Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Celem balu jest zebranie środków na przygotowanie i wyposażenie nowego ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjnego, który będzie spełniał rolę opieki nad rodzicem i dzieckiem, włącznie z realizacją rehabilitacji, edukacji i zatrudnienia. Fundacja chce objąć opieką cały okres życia dzieci z trudnościami rozwojowymi, by dać im dorosłe, aktywne i w pełni społeczne życie.

W programie Balu:

  • koncert zespołu Golden Life
  • koncert Woodkid Project
  • wystawa zdjęć Katarzyny Gapskiej “Miłośnicy miłości”
  • aukcja wyjątkowych usług i przedmiotów, prowadzona przez Mateusza Kusznierewicza
  • kolacja serwowana, bufety zimne, gorące i słodkie
  • występy zespołu Rarytas Live Band
  • występy tanecznych par sportowych z Klubu Creative Dance

Dołącz do nas! #Jestem21