Praca

Gdański Teatr Szekspirowski poszukuje kandydata do pracy (umowa-zlecenie) w Dziale Edukacji w charakterze:

INSTRUKTOR WARSZTATÓW EDUKACYJNYCH ZATYTUŁOWANYCH „CHEMIA TEATRU”

(Warsztaty są połączeniem nauk ścisłych z edukacją artystyczną)

Termin: październik 2016 – czerwiec 2017 (poniedziałki lub wtorki, godz. 8.30 – 14.30)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć z młodzieżą gimnazjalną i licealną zakresu chemii;
  • Przeprowadzanie różnego rodzaju doświadczeń chemicznych;
  • Przygotowywanie zadań z zakresu przedmiotów ścisłych i łączenie ich z zadaniami teatralnymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z młodzieżą (w tym w prezentowaniu doświadczeń chemicznych);
  • Szeroka wiedza z zakresu chemii i umiejętność zastosowania jej w zajęciach praktycznych;
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie chemii;
  • Punktualność;
  • Odpowiedzialność;
  • Kreatywność;
  • Komunikatywność;
  • Cierpliwość;
  • Pozytywna energia.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • List motywacyjny.

Termin zgłoszeń: 4 października 2016 r.

Zgłoszenia prosimy przesyłać w formacie PDF na adres:

chemia.teatru@teatrszekspirowski.pl

Tytuł: Instruktor – Chemia Teatru

Prosimy o załączenie klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI IMPREZ ZEWNĘTRZNYCH

Zakres wykonywanych zadań:

  • przygotowywanie ofert na obsługę imprez zewnętrznych,
  • pozyskiwanie i utrzymanie długotrwałych i dobrych relacji z klientem,
  • koordynacja i rozliczanie realizowanych projektów,
  • realizacja planów sprzedażowych,

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży/organizacji, imprez, eventów,
  • zdolności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • samodzielność,
  • umiejętność organizowania pracy własnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • dobra znajomość i obsługa programów pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność.

Dodatkowe wymagania:

  • doświadczenie we współpracy z touroperatorami i agencjami eventowymi
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących i działania pod presją czasu

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie/skany dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • kserokopie/skany zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,
  • kserokopie/skany innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności.

Termin zgłoszeń: 10 marca 2016 r.

Zgłoszenia należy kierować do
Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego
ul. Bogusławskiego 1
80-818 Gdańsk

e-mail: sekretariat@teatrszekspirowski.pl
Tytuł – pracownik ds. obsługi imprez zleconych

Informacja o wynikach naboru:

PRACOWNIK DZIAŁU EDUKACJI

w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim z siedzibą w Gdańsku

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury na ww. stanowisko została wybrana:

Pani Anna Markowska zam. w Gdańsku.

Uzasadnienie: kandydatka spełniła wymagania określone w ogłoszeniu, wykazała się wymaganą wiedzą i doświadczeniem.

PRACOWNIK DO DZIAŁU EDUKACJI

(praca sezonowa z możliwością przedłużenia umowy zlecenia)

  • opracowanie koncepcji pilotażowego projektu edukacyjnego „Chemia Teatru” skierowanego do młodzieży z woj. pomorskiego (projekt ma na celu zbudowanie pomostu między humanistyką a naukami ścisłymi – ze względu na nietypowy charakter zadania mile widziane będą osoby, które mimo wykształcenia w jednym kierunku, będą w stanie podjąć kompetentną rozmowę w drugim),
  • opracowanie budżetu zadania,
  • nawiązanie kontaktów ze specjalistami prowadzącymi zajęcia; doprowadzenie do finalizacji rozmów (zawarcie stosownych umów),
  • kompleksowa obsługa projektu (praca w charakterze kuratora wydarzenia),
  • przygotowanie oferty współpracy przy realizacji projektu dla organów prowadzących
  • nawiązanie współpracy i promocja projektu w województwie pomorskim (nawiązywanie kontaktów z władzami jednostek samorządu terytorialnego),
  • promocja wydarzeń artystycznych GTS w woj. pomorskim (nawiązywanie kontaktów, dystrybucja materiałów promocyjno-informacyjnych)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • kreatywność
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Termin zgłoszeń: 26 lutego 2016

zgłoszenia prosimy przesyłać w formacie PDF na adres:
akademia@teatrszekspirowski.pl
Tytuł – EDU-Chemia Teatru