Nominacja Polskie Wnętrze 2016

Zagłosuj na klubokawiarnię Teatru Szekspriowskiego!

Miło nam poinformować, że projekt Klubokawiarnia i Bufet Aktora w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim – autorstwa Marta Koniczuk Pracownia Architektury Wnętrz – został nominowany w plebiscycie POLSKIE WNĘTRZE 2016, organizowanym przez redakcję Sztuka-Wnetrza.pl.

Opis projektu: http://www.sztuka-wnetrza.pl/4774/artykul/w-gdanskim-teatrze-szekspirowskim

Redakcje wortali Sztuka-Architektury.pl, Sztuka-Wnetrza.pl i Sztuka-Krajobrazu.pl do 20 stycznia 2017 roku zbierały informacje o najciekawszych projektach publicznych i prywatnych w polskiej architekturze 2016 roku.

Wynikiem tych poszukiwań są przyznane nominacje, na które następnie głosują internauci oraz profesjonalne jury, w skład którego wchodzą architekci, laureaci poprzednich edycji plebiscytu. Głosowanie odbywa się do końca lutego 2017.

Listy pracowni/osób nominowanych znajdują się na stronie głównej http://www.sztuka-wnetrza.pl w rubryce: PLEBISCYT POLSKIE WNĘTRZE 2016 – GŁOSOWANIE.

Aby oddać swój głos, należy wybrać odpowiednią kategorię: Wnętrza prywatne  lub Wnętrza publiczne. Z jednego nr IP można oddać 1 głos raz na 24 h.

Link do artykułu o nominacji: http://www.sztuka-wnetrza.pl/4925/artykul/nominacje-polskie-wnetrze-2016-wnetrza-publiczne