Interference Festival 2017

Interference Festival 2017 – 4. Festiwal Form Komunikacji Wizualnej

Interference Festival, którego celem jest popularyzacja sztuk wizualnych w otoczeniu muzyki elektronicznej odbędzie się 20-21 października.

 

Już po raz czwarty Interference Festival wprowadzi twórczy ferment na Pomorzu!
Tym razem wydarzenia festiwalu odbędą się w trzech lokalizacjach: w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, Galerii Pionovej oraz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

W tych miejscach będzie można doświadczyć muzyczno-wizualnych wrażeń pod hasłem Wolność Formy!

Bilet obowiązuje na wydarzenia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim drugiego dnia festiwalu 21 października (Gala rozdania nagród w Międzynarodowym Konkursie „Wolność Formy” oraz koncerty – Atari Teenage Riot, Dick4Dick, Urbański, Weiss Video Orchestra).

Bilety dostępne TUTAJ

Wstęp na pozostałe atrakcje jest bezpłatny, w przypadku warsztatów mogą być wymagane dodatkowe zapisy. Więcej informacji na ten temat pojawią się na stronie organizatora: interferencefestival.com

 

Program wydarzeń festiwalu w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

 

Interference Festival to międzynarodowy przegląd i konkurs form wizualnych wzbogacony o bogaty program towarzyszący w postaci koncertów, projekcji, instalacji, spotkań oraz warsztatów i wykładów Masterclass. W założeniu to interdyscyplinarny, międzynarodowy projekt mający na celu wyłonienie czołówki twórców krótkich form wizualnych, takich jak m.in.: wizuale, teledyski, teasery, reklamy, czołówki, jingle i sztuka video, eksperymenty na pograniczu sztuk itp. To zupełnie nowa, wyróżniająca się merytorycznie w skali kraju propozycja otwartego i jednocześnie branżowego festiwalu opierającego się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii [WiFi, GSM 3G/4G], a także docelowo nowe kanały dystrybucji dostępne poprzez sieć Internet [eTV, Youtube, Vimeo, Facebook, Skype, Instagram].

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Województwa Pomorskiego.

#InterferenceFest2017

Like / Follow / Share!

https://www.facebook.com/interferencefestival/

https://www.instagram.com/interferencefest/

https://www.youtube.com/user/interferencefestival

https://vimeo.com/interference

https://goo.gl/HgE5EV